Mekanik İşlem

DOĞRU ZAMANDA DOĞRU YERDE DOĞRU BİLEŞENLER

ENDER olarak, ürünlerimizin ne kadar güzel bir şekilde tasarlandığının önemli olmadığını biliyoruz, eğer tam olarak doğru zamanda doğru yerde değillerse, olağanüstü hizmet sunmuyoruz.

ENDER, lojistik zinciri koordinasyonunun tamamını kapsayacak bir hizmet sunarak müşterilerimiz için hayatı kolaylaştırır. Buna, her aşamada zamanında teslimat garantisi veren taşeronlar ve diğer üreticiler dahildir.

Ürünlerimiz titiz kalite kontrolüne tabidir ve gönderilmeye hazır olduklarında, ihtiyaç duyduğunuzda size ulaşmalarını sağlamak için bir dizi akıllı lojistik çözümleri sunuyoruz. Hafif alüminyumun kendine özgü lojistik avantajları vardır - her kamyon çelikten üç kat daha fazla alüminyum parça taşıyabilir - maliyet ve çevresel etki açısından müşterilerimize faydaları aktarmamızı sağlar.

Ürünlerimiz gönderilmeye hazır olmadan önce geçebilecekleri bir takım teknik süreçler vardır.


KESME 

Kesim her ENDER ürünü için ilk aşamadır. Kesinlik ve mükemmellik kesim aşamasında temeldir, çünkü bu nihai ürünün kalitesinin temelini oluşturur.

En ayrıntılı ve zorlu gereksinimleri bile kesmek için çeşitli ebat ve ağırlıklarda geniş bir yelpazede alüminyum profillere uygun farklı yüksek hassasiyetli testereler kullanıyoruz.

 
CNC İŞLEME

 Her gelişmiş alüminyum profil bileşeni, ENDER'in yüksek standartlarını karşılamak için hassas işleme gerektirir. CNC (Bilgisayar Sayısal Kontrol) ekipmanı kesme, delme, diş açma, broşlama, frezeleme, mekanik çapak alma vb. İşlemleri gerçekleştirmek üzere programlanmıştır. Bu işlemlerin kullanımı mükemmel toleranslar elde etmemizi sağlar.

Mekanik işleme (CNC) - kesme, frezeleme, delme, kılavuz delme, diş kesme ve kontur kesme - ekipmanlar:

 5 eksenli freze / kesme merkezi maks. uzunluk 6m


PUNCHING 

Delme esas olarak profillerdeki delikleri kesmek için kullanılır. Hassas takımlama ve derinlemesine bilgi birikimi, ENDER ürünlerinin kesin özellikleri karşılamasını ve teslimatta kullanıma hazır olmasını sağlar.

DİĞER İŞLEMLER

Yalıtım Bariyeri - alüminyum profillerin termo fren poliamid şeritlerle birleştirilmesi.

Montaj - vida montajı, yapıştırma ve etiketleme, presleme.

Düzeltme makinesi